Експерт пояснив небезпечність російського "зв'язку" у Херсоні

Експерт пояснив небезпечність російського
23 / 06 / 2022

З'явилось пояснення небезпечності російського "зв'язку" у Херсоні. Його на своїй сторінці у Facebook оприлюднив фаховий експерт Юрій Антощук.

Експерт припускає, що "На связі" у своїй роботі використовує підробні базові станції, які були встановлені з використанням захоплених веж українських операторів.

Підробні станції маскуються під легітимні, змушуючи телефони в межах певного радіусу підключитися до себе.

Тим самим, створюючи можливості шпигувати за користувачами. Російські окупанти зможуть вирахувати фізичне місцезнаходження того чи іншого користувача.

Підробна станція може відправляти на телефон службові повідомлення, що змушують у відповідь передати свої точні GPS-координати.

Також вона може передати російським загарбниками IMEI-код телефону, який перевіряється набором на телефоні простої комбінації.

З додаткових небезпек відзначається відсутність або шифрування дзвінків відомим для росіян методом.

Херсонці з українськими SIM-картками не можуть підключитися до російських мереж. Бо підробна станція для коректної роботи повинна мати доступ до українського зв'язку.

Але Юрій Антощук все одно радить не використовувати підконтрольний російським окупантам зв'язок або роботи це максимально обережно.

Раніше повідомлялось про те, що першим заступником гауляйтера Херсона "призначили" міського божевільного.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости