Першим заступником гауляйтера Херсона «призначили» міського божевільного

Першим заступником гауляйтера Херсона «призначили» міського божевільного
23 июня

Російські окупанти призначили першим заступником «голови» «військово-цивільної адміністрації Херсона» Сергія Рибачка.

Про це повідомили джерела у так званій «ВЦА» та підтвердили джерела серед правоохоронців.

До цього призначення 61-річний Сергій Рибачок був звичайним міським божевільним з шахрайськими нахилами. У 2002-2004 роках Рибачок був директором Херсонського бавовняного комбінату, став останнім керівником в історії цього підприємства. Коли він приймав його, ще була можливість врятувати комбінат, але за час керівництва "успішного бізнесмена" Рибачка підприємство прийшло в остаточний занепад. Потім екс-директор ще довго розповідав, як йому "не дали відродити ХБК". 

Його компанія «Амалтея», яка виробляє поліпропіленову упаковку, ще з 2017 року винна банкам сотні мільйонів гривень. Як повідомлялося в ЗМІ, "успішний бізнесмен" має невиконаних фінансових зобовёязань загалом на понад 6 млн дол. Але це не зупиняло губернатора Гордєєва у бажанні розповідати про «інвестора» Рибачка. Зокрема, Рибачок регулярно брав участь в форумі "Таврійські горизонти", де і розповідав про власне підприємство, й пропонував потенційним партнерам бізнес-план із створення технопарку на території... ХБК, на переворення якої у руїни він сам доклав чималих зусиль. Але дурнів, готових співпрацювати з шахраєм і бути ошуканими, не знайшлося.   

Валентина Січова, яка недвго правила Херсонщиною,  навіть призначала дружину Рибачка радницею, але швидко про неї забула.

Сам же Рибачок, у вільний від схем по розведенню банків час, займався історією Єгипту та балотувався у парламент. Щодо останнього, то Рибачок відомий в херсонській медіа-спільноті як замовник піару, за який "забував" розраховуватися. Звісно, йдеться про замови "мимо" вибочого фонду, до яких чимало херсонських медіа ставилися дуже лояльно.

До речі, піар Рибачок полюбляє, навіть має власний іменний сайт "rybachok.org.ua".

Сайт Сергія Рибачка

Щодо діяльности Сергія Рибачка як "єгіптолога", то висновок про неї можно зробити по цьому відео. 

 

Після такого відео, про кадрову політику окупантів можна не хвилюватися.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости