До опалення у Херсоні підключено 71% будівель


25 октября 2016 года.

Станом на 15:00 до опалення у Херсоні підключено 71% будівлі житлового фонду та соціальної сфери - 984 із 1389.

КП "Херсонтеплоенерго", в свою чергу, подало теплоносій до 591 будівлі із 635. Сюди входять всі 32 дитячих садочки та 16 із 17 шкіл, які обслуговує підприємство. Несправності у ЗОШ №29 наразі усувають.

Нестабільною залишається ситуація із ПрАТ "Херсонська ТЕЦ". Учора компанія подала теплоносій на 310 об'єктів. За ніч сталося 63 аварійних ситуації. До Ремонтні бригади працюють постійно, до вечора їм вдалося владнати 17.

Серед тих, хто постраждав від недбалої роботи Херсонської ТЕЦ - жителі ОСББ "Велика сімка" (пр.200-річчя Херсона, 7). Співвласники виконали всі необхідні роботи та повністю були готові до запуску опалення. Але через те, що компанія не виконала ремонт мереж належним чином, 18 під'їздів залишилися без тепла.

Перший заступник міського голови Ігор Козаков дав доручення керівництву "Херсонської ТЕЦ" до завтра владнати ситуацію за цією адресою.

У свою чергу, присутні на засіданні штабу з підготовки до опалювального сезону працівники підприємства запевняють, що підходять до роботи відповідально та за декілька днів подадуть теплоносій до 100% будівель.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости