Кочубеївська, Калинівська та Нововоронцовська громади на Херсонщині стали частиною проєкту «Читальня», який направлений на покращення доступу до книг.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
“У багатьох населених пунктах немає книгарень, а бібліотеки поповнюють рідко, тож у немає можливості придбати чи погортати нові видання. Переліки книг та ігор для полиць формували, орієнтуючись на актуальні рейтинги та запити бібліотек”, – зазначили там.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-2024-03-24-182454-1024x642.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-2024-03-24-182451-1024x1016.jpg)
Загалом в 61 громаду в 5 областях — Запорізькій, Київській, Харківській, Миколаївській та Херсонській — доставлять по 13 настільних ігор та 78 книг для дітей та дорослих українською мовою.
Проєкт реалізується ГО «Форум видавців» за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» у партнерстві з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.
А репортаж про те, як у Херсоні рятують книжки із зруйнованих бібліотек можна почитати у нашому матеріалі.