Дайджест подій 155 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 155 дня війни на Херсонщині
28 июля

1. Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП повідомляє, що партія «Єдина Росія» згорнула свою діяльність у Херсоні. Правляча у Росії партії пояснила свою втечу тим, що більше не може здійснювати у Херсоні свою "гуманітарну діяльність"

2. Як і передбачалось, наслідком пошкодження Антонівського мосту стало зростання цін на продукти та черги за пальним. Про це повідомляють мешканці тимчасово окупованого Херсону. На ринку подорожчало все і дуже швидко закінчується, адже люди починають купляти «про запас». Наше джерело розповідає, що в черзі на заправку за газом вони простояли більше години, при них закінчився бензин і людям довелось їхати шукати його далі. Єдине, що може полегшити ситуацію те, що містяни вже навчені гірким досвідом і запаси їжі та води мають завжди.

3. Окупанти «знайшли привід» для вилучення зерна зі сховищ компанії «Нібулон». Таким приводом вони називають те, що компанія не розрахувалась за зерно з фермерами. Такого рішення дійшли представники «військово-цивільної адміністрації Херсонської області» на зустрічі з аграріями, що погодили працювати з окупантами. «Аграрії можуть надати документи угоди і отримати своє зерно» - повідомляють у ВДА. Тобто, колаборанти вирішили просто вкрасти зерно і, скоріш за все, відправити його на расєю. Бо якщо «Нібулон» дійсно не розрахувався з фермерами, то для цього існують відповідні правові механізми врегулювання таких ситуацій. На самому підприємстві цю ситуацію поки не коментують.

4. Загарбники на Херсонщині хочуть вивести з обігу гривню. Тепер вони погрожують покаранням за видачу національної валюти. Злочинна «поліція» ходить по ринку і попереджає про покарання людей, які продають гривню готівкою. А місцеві жителі кажуть, що з магазинів повилучали термінали.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости