Окупаційна адміністрація Херсонщини хоче вкрасти зерно у компанії «Нібулон»

Окупаційна адміністрація Херсонщини хоче вкрасти зерно у компанії «Нібулон»
28 / 07 / 2022

Під приводом повернення зерна, за яке начебто не було розрахунків з фермерами, окупаційна влада Херсонщини хоче забрати зерно, яке зберігається в сховищах компанії «Нібулон».

Ці зерносховища розташовані в місті Гола Пристань й в селищі Козацьке Каховського району.

Про вилучення зерна йшлося під час зустрічі представників так званої «військово-цивільної адміністрації Херсонської області» з аграріями, які погодилися на співпрацю з окупантами.

Нібулон

В повідомленнях, розміщених на сайта та в Телеграм-каналі «військово-цивільної адміністрації» йдеться про звернення начебто від аграріїв, з якими компанія «Нібулон» не розрахувалася за поставлене зерно.

«Керівництво ВДА пішло назустріч: аграрії можуть отримати своє зерно, надавши як докази документи угоди», - йдеться в повідомленні.

Тобто, окупанти й колаборанти порушують усі правові механізми врегулювання проблемних стосунків (якщо такі стосунки є насправді) між суб'єктами господарчої діяльності. Якщо компанія «Нібулон» дійсно не розрахувалася з херсонськими аграріями за раніше поставлену продукцію, то в цивілізованому світі існують певні правові механізми врегулювання таких ситуацій.

Скоріше за все, окупанти просто хочуть вкрасти зерно із сховищ «Нібулона» для подальшого переправлення в росію. Позиція компанії щодо цього поки що невідома.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости