Дайджест подій 116 дня війни на Херсонщині

Дайджест подій 116 дня війни на Херсонщині
19 июня

1. У Херсоні лише 2 з 60 директорів шкіл погодились працювати з окупантами. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет. Наразі, на тимчасово окупованих територіях немає шкіл, які б формували освітній процес за стандартами ерефії, хоча агресор і намагається тиснути на освітян. МОН разом з директорами намагається напрацювати безпечний механізм освітнього процесу.

2. Мер Мелітополя Іван Федоров впевнений, що в найближчі тижніХерсон та Мелітополь будуть звільнені від орків. «ЗСУ істотно просунулись і перебувають на кордонах Херсона. В напрямку Мелітополя наші збройні сили просунулись вже більше ніж на 10 км» - заявляє Федоров. Допоможе в цьому західна зброя, яка надходить у великій кількості.

3. Після інтерв'ю голови облради Олександра Самойленка у ЗМІ "призначили" винного у здачі Херсонщини. Мова про помічника начальника УСБУ в Херсонській області Ігоря Садохіна. Ми спробували розібратися хто це і чому відповідальність за швидке захоплення регіону - не на одному Садохіну.

4. Окупанти заволоділи базою даних боржників українських банків на Херсонщині та передали її своїй країні. Нагадаємо, що раніше окупанти заявляли херсонцям, що їм не треба буде повертати кредити, які вони взяли в банках України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости