Черговий соратник Мангера виявився колаборантом

Черговий соратник Мангера виявився колаборантом
20 мая

Голова Лазурненської громади Сергій Бєлік брав участь у так званій «нараді колаборантів» під головуванням Володимира Сальдо.

Його опізнали односельці, а пізніше надіслали нам скрішнот з сюжету кримського телеканалу, який підтвердив, що поряд з іншими зрадниками сидить саме Бєлік.

бєлік

Бєлік - давній соратник Владислава Мангера. З дня обрання у 2016 році на цю посаду Бєлік орієнтувався на голову облради Владислава Мангера. Після того, як Мангеру оголосили про підозру на замовлення вбивства Каті Гандзюк, Сергій Бєлік почав із бюджету фінансувати адвокатське об'єднання, яке захищає Мангера у суді.

Влітку 2019 року Білик у кабінеті проходив обшук у рамках кримінальної справи за фактом вбивства Каті Гандзюк. Правоохоронці шукали сліди допомоги з боку Бєліка другому підозрюваному - кримінальному авторитету Олексію Левіну (Москалу) у перереєстрації бази відпочинку.

Відомо також, що після нападу на Катю, Бєлік і підконтрольні йому депутати виділили ділянку одному з нападників на Катю Володимиру Васяновичу.

У протоколах допиту Сергія Торбіна, організатора нападу на Катю, він розповідає, що питання щодо виділення землі з селищною радою вирішував кримінальний авторитет Левін-Москал.

Після того як Мангера відправили у СІЗО, Бєлік переорієнтувався на нардепа Олексія Ковальова.

У 2020 році Ковальов намагався добитися висування Бєліка на вибори голови селищної ради від партії Слуга народу, але в ситуацію втрутився тоді голова партії Олександр Корнієнко і Бєліка з партійних списків викреслили.

Але, це не завадило Сергію Бєліку обратися головою селищної ради і продовжувати кошмарити бізнес, незаконо збирати гроші з туристів, та освоювати кошти з державного бюджету, які йшли за запитом Ковальова.

Наразі Внендиктова порушила кримінальну справу проти нардеп Олексія Ковальова, який може бути колаборантом, а проти Сергія Бєліка досі ні.

Раніше ми писали, що соратники Мангера у Новій Каховці перейшли на бік російських загарбників а Павло Філіпчук став гауляйтером Каховки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости