Адвокат Мангера зізнався, що у 2018 році ліс підпалював Торбін

Адвокат Мангера зізнався, що у 2018 році ліс підпалював Торбін
10 января

Адвокати ексголови Херсонської облради Владислава Мангера зізналися, що знають, хто підпалював ліс на Херсонщині влітку 2018 року.

Сьогодні в суді адвокат Ільченко назвав прізвище підпалювача лісу.

«...при чому всі знають, що Торбін підпалив цей ліс. Це ні для кого не секрет. Оця пожежа, оце Торбін підпалив. Він кинув шину на ялинку, ялинка загорілась і згорів ліс. Оця велика пожежа, про яку Катерина Гандзюк писала», - заявив він.

Більше того, Ільченко додав, що про це «всім відомо».

«При чому, є білінги Торбіна, все це є», - додав Ільченко.

Відмітимо, що ухвали суду щодо підпалу лісу в Єдиному реєстрі судових рішень закриті з 2018 року, тож невідомо, звідки Ільченко це знає.

ильченко мурашкин

Хоча, зізнання його важливе, адже у судах вже доведено, що Сергій Торбін, засуджений за організацію нападу на Катерину Гандзюк, працював на Олексія Левіна, якого зараз судять разом з Мангером. А Левін, який  називав Мангера «Бос», парився з ним у бані та стріляв з пістолета, працював разом з депутатом облради Миколою Ставицьким на Мангера.

Тож, Торбін, який погодився на пропозицію Левіна організувати напад з кислотою на Катю Гандзюк, у випадку із лісом, теж мав отримати наказ та оплату за свою роботу.

У суді вже досліджували переписки Ставицького і Левіна, в яких вони обговорюють свого «Боса» і завдання, які він їм дає.

ставицкий мангер

Ставицький і Мангер у спортзалі (2018 рік)

До речі, Микола Ставицький зник з Херсона в акурат після лісової пожежі, підписавши контракт у ЗСУ, хоча до того, у переписці, із Олексієм Левіним казав, що воювати йти не збирається. Тоді у політтусовці Херсона відкрито обговорювали, що його в армію заслало керівництво, буцім-то за провал операції по підпаленню лісу, за яку у команді Мангера він відповідав. Не слід забувати, що саме у переписці зі Ставицьким співробітник СБУ Кирило обговорював "лісовий мітинг" на підтримку Мангера. 

Як бачимо, Дмитро Ільченко почав не тільки розповідати таємниці трирічної давнини з життя Євгена Рищука, але і називати конкретні кейси, до яких були причетні підлеглі Мангера.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости