Лісовий мітинг Мангера допомагав організовувати співробітник СБУ

Лісовий мітинг Мангера допомагав організовувати співробітник СБУ
22 декабря 2021 года.

Мітинг, який 6 липня 2018 року проводили під стінами Херсонської ОДА, і який мав на меті захистити Мангера від противників випилюванні лісу, ймовірно, допомагав організовувати співробітник СБУ.

Такий висновок можна зробити зі скріншотів, який за декілька днів до проведення мітингу переслав депутат облради та радник Мангера Микола Ставицький своєму помічнику Олексію Левіну (Москалу).

Цей скриншот слідство знайшло у телефоні Левіна, який вже досліджували як доказ у справі про вбивство Каті Гандзюк. Переслав його Левіну абонент «Коля друг». В суді Левін підтвердив, що це ексдепутат Ставицький.

Абонент, підписаний у Миколи Ставицького як «Кирилл СБУ» повідомив, що готовить комусь сюрприз і питав про «каховських рєбят».

сбу

«Вийти і спитати, хто справжній АТОшник, а хто фуфло», - пояснив він задумку Ставицькому.

Окрім цього, Кирило з СБУ повідомив Миколі Ставицькому, що «збирають всіх справжніх Атошників області».

Депутат підтримав таку ідею і побажав, щоб комусь «матрьошку вручили».

Очевидно, що мова йде про одного з організаторів мітингу Олександра Цегельника. 

Нагадаємо, що Цегельник та його соратники готували мітинг проти обласної влади, яка в свою чергу зібрала «антимайдан» з учасників війни, чиновників, спортсменів, та навіть дитячих творчих колективів.

Сам Мангер до людей, серед яких був відомий АТОШник Віталій Олешко (Сармат), не вийшов. Замість себе він послав віддуватися Андрія Гордєєва, і спостерігав за подією з вікна.

мангер

У справі про вбивство Каті Гандзюк, яку наразі слухають у суді, цей епізод фігурує декілька раз.

По-перше, виконавці злочину вказують, що під час мітингу вони, за наказом свого командира Сергія Торбіна знаходились поблизу будівлі Херсонської ОДА і мали захищати будівлю.

А по-друге, пости Каті Гандзюк про цей мітинг, які вона писала тоді у фейсбук, Торбін використав для того, щоб пояснити, чому її потрібно облити кислотою.

Хто такий Кирило з СБУ, залишається тільки здогадуватися, але точно відомо, що на тому мітингу був присутній співробітник Херсонського управління СБУ Кирило Рудський.

рудский

Він декілька разів потрапляв у кадр на відео.

Наприклад, коли керував діями оператора у військовому однострої.

рудской

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости