Суд взяв під варту безпосереднього виконавця замаху на Катерину Гандзюк

Суд взяв під варту безпосереднього виконавця замаху на Катерину Гандзюк
23 августа 2018 года.

23 серпня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Микиті Грабчуку, який підозрюється у замаху на вбивство в. о. керуючої справами виконкому Херсонської міської ради Катерини Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою.

За версією слідства, Микита Грабчук є безпосереднім виконавцем замаху, який облив Гандзюк кислотою. На це вказують інші підозрювані, яких раніше взяли під варту: Віктор Горбунов, який упізнав Грабчука на відео як чоловіка, що біг від будинку Гандзюк, а також В'ячеслав Вишневський, який заявив під час допиту, що разом із Грабчуком прибув до будинку Гандзюк у день замаху.

Обрання запобіжного заходу Микиті Грабчуку проходило у закритому засіданні, про що клопотали підозрюваний і його адвокат. Слідчий суддя Мусулевський задовольнив це клопотання «з метою забезпечення безпеки підозрюваного, який побоюється за своє життя, посягань на нього з боку інших підозрюваних, а також оскільки він співпрацює з органами досудового розслідування».

Після закритого засідання, повернувшись із нарадчої кімнати, суддя вирішив задовольнити клопотання обвинувачення про взяття Грабчука під варту терміном на 60 діб без права внесення застави.

Таким чином, наразі відомо про п'ятьох осіб, які обґрунтовано підозрюються у замаху на вбивство Гандзюк. Це Сергій Торбін, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, В'ячеслав Вишневський та Микита Грабчук. Усі є учасниками бойових дій на сході України у складі добровольчих формувань, зокрема - Української добровольчої армії. Торбін і Васянович нагороджені орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Щодо Торбіна, Горбунова, Васяновича і Грабчука суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб. Вишневський знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Наразі слідство працює над встановленням замовника злочину.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости