Бібліотеки «засвітились» у Foursquare

Бібліотеки «засвітились» у Foursquare
22 февраля 2013 года.

20.02.2013 у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки пройшов Фінал загальносистемного Квесту «Форвард - Бібліотека!»

В ході гри з 16 січня по 16 лютого 2013 року бібліотеки та їх користувачі застосовували нові можливості сучасного отримання і передачі інформації.

У практиці бібліотечних філій Херсонської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) відпрацьовані вже on‑line ігри, ігри з використанням QR‑кодів.

Успішно у своїй роботі бібліотекарі використовують різні соціальні мережі:

- створюють власні сторінки;

- входять до груп, створених в соцмережах;

- створюють та інформаційно наповнюють сторінки бібліотечних філій.

Все це удосконалює отримання і подачу інформації, поліпшує зв'язок бібліотек із читачами. Цього разу бібліотеки спільно з «Центром сприяння інформаційним технологіям» звернулися до соціальної мережі з функцією геопозиціонування - Foursquare, яка дозволяє користувачеві з'єднуватися з друзями, мобільно оновлювати своє положення і дізнаватися про місце розташування друзів, обмінюватися інформацією. У Foursquare були виставлені на карті міста бібліотеки ЦБС, що дає можливість дізнатися про їхнє розташування, інформувати друзів про заходи бібліотек, обмінятися своїми враженнями. Свої «чек‑іни» (відмітки про перебування) та повідомлення користувачі залишали через мобільні телефони та Інтернет.

В ході Квесту на e‑mail Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки відправлялися фото та слогани про книги. Серед учасників були люди різного віку - від юнацтва до пенсіонерів.

Переможцем Квесту стала читачка Наддніпрянської селищної бібліотеки, багатодітна мама - Тищук Людмила. Переможниця та кращі учасники Квесту були нагороджені цінними подарунками від профспілки бібліотечних працівників.

бібліотека
бібліотека
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина