ЗСУ мало не ліквідували в Новій Каховці окупанта Кірієнко й гауляйтера Сальдо

ЗСУ мало не ліквідували в Новій Каховці окупанта Кірієнко й гауляйтера Сальдо
18 / 07 / 2022

Заступник глави адміністрації президента рф та куратор від кремля на тимчасово окупованих територіях України Сергій Кірієнко нібито потрапив під обстріл у Новій Каховці. Інцидент стався під час візиту до Херсонської області.

Про це із посиланням на свої джерела повідомляє російський пропагандист Семен Пегов у своєму Telegram-каналі Wargonzo. За його словами, Кірієнко не постраждав, пише Обозреватель.

Пегов пише, що поїздку в окуповану Росією Херсонську область Кірієнко розпочав з огляду руйнувань на заводі, що виробляє обладнання для ГЕС, після чого побував на Ново-Каховській ГЕС та оглянув склад селітри. Після цього куратор Кремля разом із гауляйтером Херсонської області Володимиром Сальдо провів зустріч із представниками російських регіонів, які взяли «шефство» над окупованими районами області.

Кірієнко і Сальдо

«Коли нарада закінчилася і її учасники почали роз'їжджатися, ЗСУ завдали удару по ГЕС. Ймовірно, було випущено 3 ракети. Учасники нарад зникли у підвальних приміщеннях. Зі складу учасників заходів ніхто не постраждав», - стверджує Семен Пегов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости