ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині


29 июня 2016 года.

30 червня об 11:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика, 30, оф.33) відбудеться прес-конференція Громадянської мережі «ОПОРА» з теми «ЗНО-2016: як складали тестування на Херсонщині». На прес-конференції буде презентовано результати спостереження в Херсонській області, озвучено особливості та тенденції ЗНО 2016, а також оприлюднено результати соціологічного дослідження.

Спікер: Анастасія Супрун - координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА.

До спостереження долучалися громадські спостерігачі, які були присутні на сесіях з української мови і літератури, математики, історії України, Фізики, української мови і літератури (дод. сесія), математики (дод. сесія), хімії, історії України (дод. сесія). Їх завданням був не тільки контроль за дотриманням процедур тестування, а і відслідковування тенденцій та особливостей ЗНО 2016.

Важливою складовою кампанії спостереження стало проведення соціологічного дослідження щодо ставлення учасників тестування до стандартизованого оцінювання та способів підготовки до складання тестів. Дослідження проводилося спільно з Фондом «Демократичні ініціативи». В Херсонській області опитування проводилось у м. Херсон, м. Скадовськ, смт. Чаплинка, так респондентами стало близько 80 абітурієнтів.

Детальніше: Супрун Анастасія координатор моніторингу ЗНО в Херсонській області Громадянської мережі ОПОРА - тел: 066 280 87 25.

*Громадське спостереження за ЗНО відбувається в рамках Альянсу Програми сприяння незалежному тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance). Альянс Програми сприяння зовнішньому тестуванню.

Теги: ЗНО, опора
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости