Журналістів запрошують поговорити про проблеми людей із синдромом Дауна


27 апреля 2017 года.

28 квітня о 14:00 в Кризовому медіа-центрі Херсон (вул. Пилипа Орлика 30, 1й поверх, 33 оф.) відбудеться прес-конференція в рамках соціального проекту Олександра Андрющенка «46+: Я - людина! Я - не синдром Дауна!».

Спікери розповідатимуть про особливості синдрома Дауна і соціальну адаптацію дітей та дорослих, що страждають на це захворювання, розкажуть про особливості проекту, який реалізується не лише в Херсоні, а й поза його межами. Під час прес-конференції Ви дізнаєтесь про аспекти соціальної адаптації людей із синдромом Дауна, проблеми, з якими стикаються люди із цим синдромом, а також про секрети щасливого життя із синдромом Дауна.

Спікери:
Олександр Андрющенко - автор проекту, фотохудожник
Ірина Ханікова - керівник проекту «Інформаційно-просвітницький тур «Кожна дитина особистість»

Кожен із нас принаймні раз в житті зустрічав людину із синдромом Дауна. Такі люди мають характерну зовнішність, а головне - їх соціальна адаптація здебільшого ускладнюється стереотипами суспільства, забобонами та іншими перепонами.

Роботи Олександра Андрющенка в рамках проекту - це не лише фотороботи високої якості, а маленькі історії, кожна з яких - це етап життя героїв. І кожен із цих героїв точно знає, як жити у складному світі зі складною хворобою.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости