Журналісти дослідили, на чому їздить новий митник Херсона та Миколаєва


17 января 2020 года.

У грудні минулого року в Україні запрацювала нова митниця, яка тепер має 16 регіональних підрозділів. Кожен з них отримав тимчасових керівників, завдання яких запустити роботу на місцях та перевести співробітників зі старої структури.

Очільник Державної митної служби України Максим Нефьодов заявив журналістам, що нові начальники регіональних митниць уже зіштовхнулися з супротивом зі сторони криміналу та інших осіб через ті зміни, які вони запроваджують. "Слідство.Інфо" проаналізувало біографії і декларації посадовців, які керуватимуть митницями в регіонах до проведення конкурсів. І виявили серед них чимало старих облич. Наприклад, люстрованого посадовця та кількох улюбленців тещ, які купують митникам квартири та автівки.

Чорноморську митницю, яка об'єднала Миколаївську та Херсонську, тимчасово очолює Олександр Щуцький. У 2016 році, коли він став начальником митного посту "Луцький", посадовець задекларував кілька дорогих авто, серед яких було Bentley Continental, оформлене на літнього батька митника. Згодом Щуцький пішов на підвищення - очолив Сумську митницю. А вже наприкінці минулого року зайняв посаду в реформованому відомстві.

Частину автомобілів родина Шуцького продала, однак кілька нових машин у 2019 році з'явилося в його брата Андрія. Зокрема, TOYOTA RAV4 2017 та MERCEDES-Benz 2014 року випуску.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости