Жителька Херсонщини проведе 6 років за ґратами за участь в організації псевдореферендуму.
Про це повідомили на сторінці Херсонської облпрокуратури.
Доведено, що обвинувачена під час тимчасової окупації Херсонщини брала участь у роботі так званої «виборчої комісії», створеної окупаційною владою у Бериславському районі.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-2023-10-03-131110.jpg)
Жінка ходила по домівках мешканців с. Дудчани, під час яких вимагала від людей поставити потрібну «відмітку в бюлетенях».
Суд призначив колаборантці покарання – 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також її позбавлено права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах державної влади строком на 10 років.