Жителям старого центру Херсона надаватимуть матеріальну допомогу на встановлення автономного опалення


06 / 02 / 2020

Жителів старого центру Херсона переводять на автономне опалення. Опалювальний сезон 2019-2020 року стане останнім, коли вони користуються послугами ТЕЦ.

У департаменті житлово-комунального господарства приймають заявки на відключення централізованого та встановлення автономного опалення. Деякі категорії громадян мають право на грошову компенсацію. Зокрема:

- малозабезпечені сім'ї,
- одинокі особи з інвалідністю,
- сім'ї, у складі яких є тільки пенсіонери за віком або в яких одинока мати виховує дитину з інвалідністю,
- отримувачі державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства,
- особи, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі,
- інші соціально незахищені категорії населення.

За словами начальниці управління соціальної політики Херсонської міськради Олени Рузгіс, розмір допомоги визначатиметься на підставі акта виконаних робіт, але сума виплат не перевищуватиме 30 тис. грн.

За детальною інформацією щодо адресної грошової допомоги слід звертатись до управління соціальної політики міськради (вул. Потьмкінська 29, каб №3).

Наразі заявки на відключення від ТЕЦ та встановлення автономного опалення подали мешканці 6 будинків.

Дізнатись перелік документів, які слід надати на відключення від центрального опалення та перехід на автономне, можна у департаменті житлово-комунального господарства (вул.Ярослава Мудрого,25), кабінети №203 та №204.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости