Жителів Херсонщини, яких незаконно вивезли до Криму, примушують отримувати російські паспорти, — омбудсменка Людмила Денісова

Жителів Херсонщини, яких незаконно вивезли до Криму, примушують отримувати російські паспорти, — омбудсменка Людмила Денісова
13 мая

Примусова паспортизація громадян України, яких насильно вивезли на тимчасово окуповану територію АР Крим та м.Севастополя з Херсонської та Запорізької областей продовжується. Про це повідомила обмудсменка Людмила Денісова у себе на Фейсбук-сторнці.

Окупаційна влада півострова зробила чергову картинку для пропагандистського телебачення рашистів, продемонструвавши як 10 осіб, котрі прибули до Криму з тимчасово окупованих районів материкової частини України, отримали російський аусвайс за спрощеною системою.З примусово переміщеними на півострів громадянами України проводиться «роз'яснювальна» робота щодо необхідності отримання рашистської червоної книжечки, оскільки без «документів», які посвідчують їх особу, проживати на території Криму їм не дозволять", - йдеться у повідомленні.

Також  Денісова зауважує, що наші громадяни потрапляють до фільтраційних таборів, де в них забирають паспорти громадян України і видають документ на тимчасове проживання.

"Наголошую, що всі українці, які примусово отримали російські аусвайси є громадянами України. Наша держава не визнає жодних російських документів, які нав'язала рф. Своїми діями окупант продовжує порушувати положення IV Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни.Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень прав людини рф в Україні", - підкреслює омбудсменка.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости