Жителі передмістя Херсона консультуватимуться зі пеціалістами управління Пенсійного фонду через Skype


19 июля 2016 года.

За підтримки сільських та селищних голів органів місцевого самоврядування прилеглих населених пунктів м. Херсона, на початку липня цього року був встановлений та протестований прямий Скайп (відео)-зв'язок для мешканців приміських територій. Для цього в приміщенні сільської та селищних рад було виділено одне робоче місце спеціаліста, на якому встановлено веб-камеру з програмним забезпеченням.

Тепер у мешканців Степанівської сільської, Антонівської, Зеленівської, Наддніпрянської та Комишанської селищних рад з'явилася можливість на місці наживо поспілкуватися із спеціалістами управління Пенсійного фонду міста й оперативно отримати консультації чи відповіді на поставлені запитання.

Як зазначив Комишанський селищний голова Олександр Фатєєв, місцеві жителі задоволені дистанційною послугою у режимі онлайн, це дуже зручно, адже консультацію чи роз'яснення фахівця Пенсійного фонду тепер можна отримати безпосередньо на місці, в селищній раді, без зайвих клопотів та витрат часу на відвідування управління.

Управління Пенсійного фонду України в місті Херсоні нагадує про можливість громадян Херсона звертатися за консультацією до управління через безкоштовну систему Skype-зв'язку. Адреса Skype-зв'язку: kherson_pfu.

Skype-зв'язок працює щоденно (окрім вихідних - субота-неділя) з 8.00 до 17.15, в п'ятницю - з 8.00 до 16.00.

Теги: Skype
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости