На Херсонщині російські військові зруйнували багато будинків, тому після деокупації деяких населених пунктів місцеві потребують будівельних матеріалів.
Про це в ефірі Громадського радіо повідомив волонтер Андрій Селецький.За його словами, у Нововоронцовській громаді містянам найбільше потрібні будівельні плити.Водночас обласна військова адміністрація також допомагає містянам з будматеріалами, зазначає Андрій Селецький.
«Спільно з Херсонською обласною військовою адміністрацією, яка наразі базується в Дніпропетровській області, досягнуто ряд домовленостей. Я сам особисто був присутній, допомагав розвантажувати гуманітарний вантаж саме такого напрямку. І це величезна радість. Раніше ми намагалися це зробити своїми силами й волонтерськими коштами, то зараз це все буде централізовано».
Андрій Селецький зауважив, що напередодні він особисто привіз перші 6 наборів для шести домогосподарств.
Якщо хтось бажає допомогти звільненим територіям Херсонщини, волонтер просить зв’язуватися з ним особисто у Facebook. Також ви можете написати на сторінку Громадського радіо у соціальних мережах
«Величезна потреба в будівельних матеріалах різного плану. Насамперед це плити, ОСП, фанера, ДСП, ДВП – будь-які плити, якими можна перекрити дірки в даху, вікнах і стінах. Також потрібні брезенти, тенти, міцна плівка. Це також необхідно для даху, вікон і стін. Потрібні монтажна піна, силікон. Є така методика, якщо дірка в стіні, її з двох сторін закривають плитами, а всередину – піна, каміння чи пісок для того, щоб зробити більш щільним. Постійно потрібна допомога з продуктами, засобами гігієни та дизелем«, – каже волонтер.Водночас обласна військова адміністрація також допомагає містянам з будматеріалами, зазначає Андрій Селецький.
«Спільно з Херсонською обласною військовою адміністрацією, яка наразі базується в Дніпропетровській області, досягнуто ряд домовленостей. Я сам особисто був присутній, допомагав розвантажувати гуманітарний вантаж саме такого напрямку. І це величезна радість. Раніше ми намагалися це зробити своїми силами й волонтерськими коштами, то зараз це все буде централізовано».
Андрій Селецький зауважив, що напередодні він особисто привіз перші 6 наборів для шести домогосподарств.
Якщо хтось бажає допомогти звільненим територіям Херсонщини, волонтер просить зв’язуватися з ним особисто у Facebook. Також ви можете написати на сторінку Громадського радіо у соціальних мережах.
Нагадаємо, у Пентагоні відреагували на успішний контрнаступ ЗСУ на Херсонщині та Харківщині.