Добровольці з Рокитнівського району Рівненщини допомагають відновлювати понівечені будинки жителів села Заградівка Кочубеївської громади Херсонщини.
Про це повідомляє Рівненська ОВА.
Зазначається, що ремонтні бригади працюють на Херсонщині у межах всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч».
Оскільки Рівненська ОВА взяла шефство над Кочубеївською громадою, були озвучені плани відремонтувати 124 ушкоджені під час окупації будинки місцевих жителів та відбудувати житло та інфраструктуру трьох сіл – Кочубеївка, Заградівка та Орлове.
«Наші бригади активно допомагають замінювати вікна. Чи не найбільше таких у селі Заградівка. Місцеві жителі вдячні волонтерам. В міру можливості також допомагають золотим рукам Рівненщини. Тут панує атмосфера єдності та віри у те, що все буде добре», – розповів начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
Раніше ми повідомляли, що врятовані під час повені тварини з Херсона шукають новий дім.