Мешканці Козацького і Веселого на Херсонщині отримали 300 ковдр від UNICEF.
Про це повідомляє Новокаховська міська військова адміністрація.
UNICEF – структура Організації Об’єднаних Націй, створена у 1946 році для захисту прав та інтересів дітей. Представництво організації в Україні – UNICEF Ukraine – було відкрито у 1997 році.
Нагадаємо, підрив Каховської ГЕС стався 6 червня 2023 року.
Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС у Козацькому та Веселому заборонили вживати воду зі свердловин через рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Тільки нещодавно за умови кип’ятіння перед споживанням мешканцям дозволили вживати місцеву воду.