Зеленський звільнив голову Генічеської РДА

Зеленський звільнив голову Генічеської РДА
9 марта

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Генічеської райдержадміністрації Андрія Онищенка.

Відповідне розпорядження № 147 опубліковано на офіційному сайті Офісу Президента.

"Звільнити Онищенка Андрія Ігорьовича з посади голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області відповідно до пункту 6 частини другої статті 9 Закону України "Про місцеві державні адміністрації".

5 березня Андрій Онищенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що йде з посади голови у зв'язку з реорганізацією райдержадміністрації:

"У зв'язку з реорганізацією райдержадміністрацій, яка відбувається в рамках реформи децентралізації та на виконання розпорядження Президента України Володимира Зеленського я йду з посади голови Генічеської РДА. Очолити район для мене означало - взяти на себе велику відповідальність. А тому висловлюю щиру вдячність попередньому голові облдержадміністрації пану Юрію Гусєву та теперішньому очільнику Херсонщини пану Сергію Козирю за виявлену ними довіру. За роки праці на цій посаді разом з командою райдержадміністрації нам довелося пройти довгий шлях та подолати багато труднощів. Але завдяки злагодженій роботі та підтримці ми змогли втілити чимало проєктів і значно покращити якість життя у районі. Дякую кожному, хто був поруч весь цей час. Окрема подяка жителям Генічеського району за їх активну громадянську позицію, розуміння та небайдужість до свого краю! Це був гарний досвід, але будь-який кінець означає початок чогось нового. Тож, обов'язково продовжу і надалі працювати на благо нашого району та області в цілому!".

Також 5 березня розпорядженням Президента України були звільнені ще 44 голови райдержадміністрацій.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости