Зеленський призначив трьох суддів на Херсонщині


23 декабря 2019 года.

Президент України Володимир Зеленський видав укази про призначення суддів.

Відповідні укази №936 та №937 розміщено на офіційному сайті глави держави.

Цими документами Зеленський, зокрема, призначив суддею Каховського міськрайонного суду Херсонської області Рахімову Олену Вікторівну і суддів Херсонського міського суду Людмилу Валігурську та Яну Войцеховську.

Рух ЧЕСНО проводив власне дослідження та з'ясовував, ким є кандидати на посади суддів. І якщо про суддю ліквідованого Дніпровського районо суду Войцеховську нічого майже невідомо, то про її колегу можна знайти дані на сайті руху.

Суддя Людмила Валігурська проходила первинне кваліфікаційне оцінювання суддів у першій хвилі (з лютого по квітень 2016 року). Однак, успішне проходження нею оцінювання видається сумнівним. Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, суддя Валігурська може бути причетною до винесення сумнівних рішень. Так, у справі про притягнення чиновника до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства, зокрема, за отримання «подарунка» у розмірі 3500 грн, Людмила Валігурська нібито винесла рішення, згідно з яким обвинувачений відбувся лише штрафом, який у чотири рази менший за отриманий «подарунок».

 

Теги: судді
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости