Завтра в Херсоні відбудеться церемонія відкриття фестивалю «КіноДжем»

Завтра в Херсоні відбудеться церемонія відкриття фестивалю «КіноДжем»
12 мая 2017 года.

13 травня о 13.00 у конференц-залі «Конгрес» (вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться урочиста церемонія відкриття третього щорічного фестивалю «КіноДжем» у Херсоні, повідомляє прес-служба міської ради.

У рамках «КіноДжему» зареєстровані учасники створять упродовж тижня короткометражні фільми, відповідно до отриманого під час жеребкування завдання.

Усі фільми, створені учасниками у рамках «КіноДжему» з 13 по 21 травня будуть показані на великому екрані у кінотеатрі «Мультиплекс» у день закриття фестивалю - 22 травня. Переможці фестивалю у п'яти номінаціях будуть нагороджені призами.

Також 13 травня о 14.00, після офіційного відкриття "КіноДжему" та жеребкування команд, відбудеться показ фільму-відкриття фестивалю. А о 15:00 - майстер-клас "Стоковий персонаж: від шаблону до глибини" (тренер - Устин Данчук, кінорежисер, керівник Першої Херсонської кіношколи).

Останній день реєстрації команд на участь у конкурсі в межах "КіноДжему" - 12 травня (реєстрація доступна на сайті кінофестивалю http://kinojam.org/). Крім того, команди мають змогу заявити про участь безпосередньо на церемонії відкриття фестивалю 13 травня.

Участь у всіх заходах фестивалю "КіноДжем" традиційно безкоштовна.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости