Завтра у Херсоні відкриють новий центр обслуговування абонентів


19 мая 2016 года.

Завтра, 20 травня 2016 року о 13.00, за адресою вул. Генерала Алмазова (Безродного), 41-а, у приміщенні ЦТП-62 відкриють новий центр обслуговування абонентів, де мешканці Північного та Таврійського мікрорайонів зможуть отримати всі послуги, за отриманням яких раніше доводилося їздити в різні частини міста.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

На пропозицію Водоканалу організувати місця для прийому своїх абонентів відгукнулись ПАТ «Херсонгаз» та Управління праці та соціального захисту. Відтепер у центрі обслуговування херсонці зможуть робити перерахунки, оформити абонентські книжки та субсидії, сплачувати за комунальні послуги. Також наразі ведуться перемовини з ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» про їх залучення до роботи у новому офісі.

Приміщення відремонтували за рахунок міського бюджету і витратили на це 573,6 тис.грн. За кошти ж Водоканалу придбали обладнання та меблі, у розрахунковому центрі встановили термінал «Приватбанку».

Центр обслуговування абонентів працюватиме з 9.00 до 17.30, обідня перерва з 13.00 до 14.00. Вихідні дні - субота, неділя.

Пункт обслуговуватиме близько 17 тисяч мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору. Тепер мешканцям Таврійського та Північного мікрорайонів не обов'язково їхати в центральний офіс Водоканалу, а можна вирішувати всі питання, пов'язані з водопостачанням та водовідведенням поблизу домівок.

ЦТП-62 було передано на обслуговування Водоканалу у грудні 2014 року. Вже у березні 2015 року його модернізували із заміною насосного обладнання та встановили станцію автоматичного регулювання тиску. Завдяки модернізації технологічного процесу подачі води вдалося звільнити одне з приміщень теплопункту. Так і виникла ідея організувати на базі ЦТП-62 пункт прийому абонентів, яка була повністю підтримана міським головою.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости