Завтра у Херсоні відбудеться відкрита лекція на тему культурної спадщини

Завтра у Херсоні відбудеться відкрита лекція на тему культурної спадщини
15 июля 2020 года.

Громадський центр «Нова генерація» проведе відкриту лекцію із залученими спікерами у сфері збереження культурної та архітектурної спадщини. Захід є відповіддю на запит ініціативної групи, яка утворилась в Херсоні та стала на захист збереження пам'яток архітектури та історії.

Василь Безякін (м. Київ), архітектор інституту «Укрпроектреставрація», член Українського комітету ICOMOS, член-кореспондент Академії будівництва України, який брав участь у реставрації більше 70 пам'яток архітектури, говоритиме про виконання повноважень у сфері охорони культурної спадщини на рівні обласних адміністрацій. А Світлана Смоленська (м. Харків), професорка кафедри архітектури та урбанізму Інституту «Харківська школа архітектури», кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, експертка Міжнародного наукового комітету по спадщині ХХ століття (Міжнародної ради зі збереження пам'яток і визначних місць - ICOMOS) розкриє тему архітектурної спадщини та ставлення до неї у світі і в Україні.

Захід відбуватиметься на відкритому просторі, стільці будуть розміщені на безпечній відстані один від одного, буде забезпечено дезінфікуючий засіб. Прохання до гостей прийти в масках.

Для участі в лекції необхідно зареєструватися до 18:00 15 липня за посиланнямhttps://cutt.ly/to8ogAh


Контактна особа: виконавча директорка ГО «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна (newgener93@gmail.com, 0502570944)

Проєкт «Платформа громадських організацій» виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости