Завтра на стадіоні "Кристал" відбудеться Чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ з кроссфіту


3 мая 2017 года.

4 травня 2017 року о 11.00 на стадіоні «Кристал» відбудеться одне з самих видовищних змагань - Всеукраїнський турнір: Чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з функціонального багатоборства (кроссфіт).

Кроссфіт - це новий напрям фітнесу, спрямований на створення універсального спортсмена, який готовий до будь-яких навантажень. Основні вправи кроссфіту спрямовані на витривалість, м'язову силу, рівновагу, координацію і гнучкість. Все це - невід'ємна частина підготовки сучасного військовослужбовця. Цими вихідними свої вміння під час турніру будуть демонструвати 15 команд сухопутних військ з 8 областей України та 2 збірні команди АТО.

Організаторами заходу виступають: командування Сухопутних військ України, Федерація функціонального багатоборства України, Управління молоді та спорту Херсонської міської ради. 

«Потужні військовослужбовці - це сильна армія! Ми повинні показати нашій молоді позитивний приклад, стимул для дій та вчинків, - зазначає організатор турніру, голова федерації функціонального багатоборства Дмитро Дзядевич, - Коли ми відчуваємо гордість за Україну? Тоді, коли стоячи на п'єдесталі наші спортсмени змушували встати весь світ та підспівувати гімн України. Тоді ми, на власні очі, бачимо гордість країни, приклад для молоді! Такими ж повинні бути наші військовослужбовці. Спорт - це сила, армія - це мужність, Україна - єдина та нероздільна й наша армія покаже справжню волю до перемоги!».

За словами організаторів, військовослужбовців очікують цікаві змагання, в яких відобразиться фізична підготовка військових, тож для глядачів це буде захоплююче видовище. Вхід - вільний.

Теги: кросфіт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости