Завтра Кабмін може погодити звільнення Геннадія Лагути

Завтра Кабмін може погодити звільнення Геннадія Лагути
28 / 06 / 2022

Голову Херсонської ОВА Геннадія Лагуту вже завтра можуть звільнити з займаної посади.

За словами джерел МОСТа, це питання готують на засідання Кабміну.

Лагута начебто вже написав заяву, яку після рішення Уряду має прийняти Президент України Володимир Зеленський та видати відповідний Указ.

Плітки про звільнення Лагути в його оточенні з'явилися ще позаминулого тижня. За словами одного з заступників, голова Херсонської ОВА сам казав, про звільнення, але минулого тижня Кабмін його заяву не розглядав.

Ще одне джерело з оточення Лагути сьогодні нам не спростувало, але і не підтвердило звільнення, додавши, що «поки нічого не зрозуміло».

Про такий розвиток подій ми повідомляли у програмі Люди нашого краю

За словами джерела в Херсонській облраді, на місце Лагути мають призначити військового.

Поки невідомо, хто буде до появи нового очільника області очолювати Херсонську ОВА.

Геннадій Лагута за свою недовгу кар'єру запам'ятався тільки тим, що зникнувши 24 лютого, з'явився публічно тільки через 50 днів. Чим він займався всі ці дні, і чим займається зараз, ніхто не знає. Комунікаційну роботу Херсонська ОВА не веде та не вела.

Ця ситуація викликала шквал критики від медіа та громадськості.

Єдиним кадровим призначення Лагути, яке запам'ятається, став Сергій Хлань, який зі стану Порошенка органічно влився в команду Зеленського і почам приміряти на себе роль локального Арестовича. 

В останній час, щоправда, він давав багато інтерв'ю та коментарів щодо стану справ у Херсонській області. Але інофрмованість його була нижчою за голову Криворізької ОВА Вілкула.

Декілька місяців Лагута демонстрував повну нездатність, наприклад, вирішити проблему з виплатою на Херсонщині зарплат та соціальних виплат.

Нагадаємо, що Геннадій Лагута до осені 2021 року був підлеглим мера Херсона Ігоря Колихаєва. А у жовтні Колихаєв розміняв в Офісі Президента вибори на 184 окрузі на крісло очільника для Лагути.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости