Затриманий в Херсоні ексдепутат, що наводив росіян на цивільні обʼєкти, є членом партії Ігоря Колихаєва Нам тут жити.
МОСТу вдалося за фото, яке оприлюднили на сайті СБУ, знайти данні цієї людини.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-2024-04-22-100804.jpg)
Затриманого звуть Віктор Мельниченко. З 2015 по 2020 роки він був депутатом Корабельної в місті Херсоні районної ради від “Батьківщини”. З 2016 по 2020 рік працював у виконкомі Корабельної ради у відділі благоустрою району.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-118-1024x296.png)
У 2020 році він став членом партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” і балотувався від неї до Корабельної райради та Каланчакської селищної ради.
Мельниченко мешкає в Зеленівці.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/13700159_130819820684987_5641658624815409588_n.jpg)
Всього в результаті спецоперації було викрито 4-х учасників ворожої групи, які коригували ракетно-дронові удари по регіону. Двох із них затримано «на гарячому» під час виконання ворожого завдання.
Затриманий ексдепутат, в якого вилучено мобільний телефон та чорнові записи із доказами розвідувально-підривної діяльності, отримав підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.
Його пратнеркою по агентурній діяльності може бути Олександра Губаль. Її впізнали читачі МОСТа по фото, опублікованим СБУ. Жінка працює у КНП “Херсонський обласний шкірно-венерологічний диспансер” ХОР.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2024/04/70938656_134897181153844_358456037788876800_n-768x1024.jpg)