Затримали вандалів, які розтрощили ялинку в Великій Лепетисі

Затримали вандалів, які розтрощили ялинку в Великій Лепетисі
13 января 2021 года.

Менше ніж півдня знадобилось правоохоронцям, аби встановити імена вандалів, які розтрощили головну різдвяну ялинку в центрі Великої Лепетихи в ніч на 12 січня.

"Лише вранці все селище облетіла звістка про зруйновану вандалами ялинку, а вже по обіді порушників знайдено, вони давали пояснення у відділенні поліції", - повідомили на офіційному сайті селищної ради.

Неадекватні дії правопорушників викликали велике обурення серед жителів громади - стверджують у сільраді.

"І це не дивно, адже людина при здоровому глузді навряд чи піде трощити все, що попадається на очі. Та дякуючи охоронцю будівлі колишньої райради, який став свідком події і викликав поліцію та оперативним діям групи швидкого реагування, дільничного інспектора великолепетиського відділення №2 Каховського районного відділу поліції, осіб, причетних до вандалізму, встановлено. Повнолітнім молодим порушникам однозначно доведеться відповідати за свої ранкові "розваги". Та чи винесуть вони з цього якийсь урок - життя покаже", - йдеться у повідомленні.

За вчинення дрібного хуліганства на порушників склали протоколи і вже направили їх до суду для притягнення до адміністративної відповідальності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости