Заступник керівника центрального штабу «Блокади Криму» заявив, що ніяких перешкоджань представникам медіа не здійснюють


25 ноября 2015 года.

Заступник керівника центрального штабу «Блокади Криму» Ізет Гданов заявив, що ніяких перешкоджань представникам медіа активісти руху не здійснюють. Про це він сказав Media Sapiens.

Нагадаємо, знімальна група інтернет-видання «Херсонские вести» заявила, що їм перешкоджали представники «Правого сектора», які беруть участь в акції «Блокада Криму». Пізніше журналістка «Херсонских вестей» Лінда Метцгер повідомила, що оператора Олексія Ставицького побили, а їм обом погрожували. Зокрема вона заявила про перешкоджання з боку керівника руху - генерального директора кримськотатарського каналу ATR Ленура Іслямова. Співробітники видання написали заяву в міліцію про скоєння злочину за 171 статтею КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналіста).

Також про перешкоджання в грубій формі активістами на КПП «Чаплинка» заявила журналістка інформаційної агенції «Голос Криму» Олена Халімон. Вона теж звернулася до МВС із заявою.

«Мені не відомі імена цих журналістів. Якби журналістам перешкоджали, в ЗМІ не виходила б така кількість сюжетів та матеріалів. Тут різні телеканали працювали, причому навіть у той день, коли правоохоронці виходили на територію з пошкодженими опорами. Це знімав «Інтер» та інші. Перешкоджань ніяких тут не відбувається», - заявив Ізет Гданов.

Він також заперечив слова журналістки «Херсонских вестей» Лінди Метцгер щодо того, що активісти побили їх оператора Олексія Ставицького.

«Це все вигадки. Як ці журналісти себе вели, мені невідомо може спеціально провокували, чи якісь їх фрази активістів зачепили...Але точно нікого не били і не перешкоджали. Можете їхати і знімати все, що завгодно. Це ваша робота. Але майте на увазі, що ведеться серйозна робота щодо дискредитації активістів блокади, провокації та перекручування фактів. Тут стоять мирні громадяни, які висловлюють свою громадянську позицію, а ЗМІ мають вільний доступ. Якщо його і обмежують, то тільки правоохоронні органи, а не активісти», - додав заступник керівника центрального штабу «Блокади Криму».

Як повідомляв ІМІ, 21 листопада у селищі міського типу Чаплинка (Херсонська область) від дій силовиків постраждала журналістка кримськотатарського телеканалу ATR Гульсум Халілова, яку прикладом вдарили в живіт.

За фактом нападу на журналістку кримськотатарського телеканалу ATR Гульсум Халілову поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 171 Кримінального кодексу України.

Також в поліцію звернулися журналісти сайту "Херсонські вісті", яким учасники блокади Криму перешкоджали висвітлювали конфлікт на місці обвалення електроопор.

21 листопада на місці обвалення електроопор у Чаплинці Херсонської області між учасниками блокади, що перешкоджали початку ремонтних робіт, і правоохоронними органами стався конфлікт. Виникла невелика бійка.

Теги: медиа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости