Заступник глави Херсонської ОДА Рищук разом з Мангером фігурує в розслідуванні щодо підпалу лісів

Заступник глави Херсонської ОДА Рищук разом з Мангером фігурує в розслідуванні щодо підпалу лісів
25 марта 2019 года.

В офіційному розслідуванні щодо незаконної вирубки та підпалу лісів в Олешківському районі Херсонщини фігурує заступник глави Херсонської облдержадміністрації Євген Рищук.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила журналістка «Слідства.Інфо» Олена Логінова.

Вона нагадала, що, згідно з даними правоохоронців, активістку Катерину Гандзюк вбили саме через протидію незаконним вирубкам лісу.

За словами Логінової, журналісти бачили документ офіційного слідства, в якому окрім очільника Херсонської облради Владислава Мангера фігурує інша посадова особа.

«Нам потрапив один документ з офіційного слідства. Є цікавий момент щодо причетних осіб до вирубки лісу. Ми ж знаємо мотив - через те, що Катерина говорила про ліс, через це її вбили. В цьому документі ми отримали інформацію, хто ще за офіційною версією слідства, крім Мангера, міг бути причетний до вирубки лісу», - сказала журналістка.

Логінова є однією з авторок фільму «Гандзюк. Системне вбивство», в якому йдеться про причетність Рищука до підпалу лісів.

Також у фільмі йдеться про те, що Гандзюк називала Мангера і Рищука ймовірними замовниками нападу на себе.

Прем'єра фільму «Гандзюк. Системне вбивство» відбулася в кінотеатрі «Київ» 25 березня, у відкритому доступі він з'явиться наступного тижня.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости