Засновник херсонської IT-компанії Wezom Сергій Гузенко увійшов до “ТОП-100 підприємців США з українським корінням”.
Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.
“Коли 23 роки тому мій партнер запропонував працювати в IT – я навіть не міг подумати, що у 2023 році ми отримаємо нагороду ТОП-100 підприємців США з українським корінням! Але це не моя заслуга, це заслуга команди!”, – написав Сергій Гузенко.
Кілька днів тому у Нью-Йорку (США) презентували книгу “ТОП-100 підприємців США з українським корінням”. Також у рамках презентації відбувся благодійний аукціон на підтримку України.
Одна із організаторок заходу – тернопільська бізнес-вумен, “світська левиця” та власниця місцевого глянцю Діана Гетун, яка з початком повномасштабного вторгнення виїхала до США.
Компанія Wezom – IT-компанія, що спеціалізується на створенні та розвитку бізнесу в інтернеті та розробці IT-інструментів. По суті спеціалізацією компанії є розробка продуктів для оптимізації бізнесу, хоча в группу компаній також входить компанія Elite-Web, яка займається повним комплексом інтернет-маркетингу (SEO, PPC, SMM).
Компанії Wezom вже понад 23 роки, і вона має мережу офісів в Україні, а також офіс Польщі та офіс у США. У компанії працює 230 спеціалістів.