Запрошуємо Херсонців скуштувати піцу у Франківську


16 / 06 / 2022

Переселенці з Херсону та області, які вимушені шукати притулку в тилу України, через російську війну. Вони часто обирають Івано-Франківськ в якості прихистку і це гостинне місто завжди раде прийняти наших громадян. На херсонців тут чекає не тільки відносний мир і спокій, але й смачна піца. Good Sushi & Pizza пропонує великий вибір блюд азійської та італійської кухні, зокрема піцу, яку доставляють гарячою прямо додому.

Піца - смакота!

Наше меню переповнене всілякими видами піци, з різноманітною начинкою. Тут є варіанти блюд створені за традиційними та популярними рецептами, а також оригінальною авторської рецептурою. Їх приготуванням займаються майстерні кулінари, які використовують для цього передове обладнання сучасної кухні, також вони дотримуються усіх кулінарних вимог і санітарних норм.

Завдяки старанням наших поварів, Ви матимете змогу скуштувати надзвичайно смачну піцу із неперевершеними поживними властивостями. Її створюють виключно із найкращих інгредієнтів, свіжих, якісних та екологічних продуктів, які пройшли ретельно перевірку.

Звичайно ж, гортаючи наше меню Вам захочеться попробувати різні смаки піци, тому сміливо замовляйте зразу декілька штук, адже це не тільки смачно, але й вигідно. У нас діє акція 1+1=3, тобто замовивши дві піци, третю отримуєте в подарунок! Таким чином можна вдосталь попоїсти самому, та пригостити друзів.

Смачна і недорога піца.

Піца в Івано-Франківську буває різною в ціні,  все залежить від закладу, Good Sushi & Pizza відомий своєю лояльною ціновою політикою. Наш заклад намагається зробити страви із свого меню максимально доступними для широкого кола клієнтів, тому в ньому встановлюються мінімальні націнки та діє ефективна система лояльності. Тут покупець може скористатися вигідними акційними пропозиціями, зокрема акцією, яка дозволяє замовити дві піци, а третю взяти в подарунок.

Окремо слід виділити послугу безоплатної доставки в межах міста.

У нас можна зробити онлайн замовлення не виходячи з дому із доставкою додому, чи за будь-якою адресою в Івано-Франківську, або за його межами. Доставка в найближчі населені пункти платна. Транспортування їжі здійснюється в спеціальних термобоксах, тому вона завжди приїжджає теплою, наче тільки з печі. Також працюємо на винос, за адресами вул: Грюнвальдська, 10 і Сорохтея, 41А.

Замовляйте піцу на сайті Good Sushi & Pizza, або за номером: +380992382728.

Партнерський матеріал

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости