Замість обіцяних Аксьоновим тисяч педагогів з Херсонщини і Запоріжжя для участі в кримських семінарах вдається назбирати лише кілька десятків

Замість обіцяних Аксьоновим тисяч педагогів з Херсонщини і Запоріжжя для участі в кримських семінарах вдається назбирати лише кілька десятків
23 июня

Лише 70 педагогів з окупованих територій Херсонської і Запорізької областей взяли участь в взяли участь в так званому «семінарі з реалізації державної політики Російської Федерації у сфері освіти та вивчення кримського досвіду в цьому питанні».

Про семінар повідомив у власному Телеграм-каналі окупаційний «голова» Криму Сергій Аксьонов.

Він писав про «перехід на російські стандарти освіти». Але, судячи з кількості учасників семінару, на окупованих територіях півдня України загарбникам вдається знайти дуже мало бажаючих переходити на ці «стандарти».

Скрін з Телеграм-каналу Аксьонова

На початку червня Сергій Аксьонов в інтерв'ю російському виданню «Московський комсомолець» казав про 20 тисяч вчителів з окупованих територій Херсонської і Запорізької областей, які пройдуть так звану «перепідготовку» в окупованому Криму.

Але зараз кримський «гауляйтер» пише про 70 учасників семінару, і навіть якщо ця цифра відповідає дійсності, то й у цьому разі вона значно менша, ніж показник, який анонсував Аксьонов.

Можна сказати точно, що кадрова політика окупантів в сфері освіти не просто провалюється, а провалюється з тріском. Їм не вдається знайти такої кількості колаборантів серед педагогів, яка дозволить почати новий навчальний рік. Намір окупаційної влади завезти педагогів з Криму або з росії викладає чимось з області фантастики.

Втім, хочеться вірити, що до початку нового навчального року Херсонська область буде звільнена від російських окупантів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости