За забруднення довкілля на Херсонщині сплачено понад 5 мільйонів гривень екологічного податку


12 марта 2019 года.

З початку року херсонці за забруднення навколишнього середовища перерахували до бюджету 5 064,4 тис. грн. екологічного податку. З цієї суми 2 738,8 тис. грн. надійшло до місцевих бюджетів, решта 2 325,6 тис. грн. - до державного бюджету.

Екологічний податок сплачується суб'єктами господарювання за викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об'єкти шкідливих речовин та розміщення відходів у спеціально відведених для цього містах чи на об'єктах.
Станом на 1 січня 2019 року в органах фіскальної служби Херсонщини зареєстровано близько 2 тисяч платників екологічного податку, у т.ч. 1736 юридичних осіб та 165 фізичних особи.

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці та м. Севастополі звертається до платників екологічного податку вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату податку до бюджету.

Теги: налоги
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости