За торгівлю зі «знижкою» іванівський підприємець отримав 78 тисяч гривень штрафу


30 мая 2019 года.

Саме такими були наслідки фактичної перевірки приватного підприємця Іванівського району, проведеної ревізорами Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наприкінці травня цього року. 

Бізнесмен використовував «сучасні» маркетингові методи торгівлі підакцизними товарами за відсутності ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Роздрібні ціни на алкогольні напої встановив самостійно, які виявилися значно нижчими від законодавчо встановлених роздрібних цін. Горілку продавав зі «знижкою» аж по 40 гривень за пляшку та ще й з фальсифікованими марками акцизного податку. А от ціни на тютюнові вироби були самостійно значно завищені. За встановлені суттєві порушення в сфері обігу підакцизних товарів до платника податків застосовано 77,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Під час перевірки інших закладів роздрібної торгівлі Іванівського району ще 2 підприємці реалізовували алкогольні напої та «забули» придбати ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. До кожного із порушників застосовано 23,8 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Перевірки суб'єктів ресторанного бізнесу та роздрібної торгівлі на Херсонщині тривають.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости