За результатами проведених від початку року земельних торгів аграрії сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини майже 2 млн. грн орендної плати


1 апреля 2020 года.

У березні на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею понад 650,5 га.

Найбільше - 19 земельних ділянок (понад 475 га), були передані в оренду з торгів у Нижньосірогозькому районі. Саме тут зафіксована й найвища орендна ставка - 30,68% від нормативної грошової оцінки землі. За користування масивом площею 68,8 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нижньосірогозької селищної ради аграрій щороку сплачуватиме більш ніж 120 тис. гривень - майже у 4 рази більше за стартовий розмір.

Права оренди на решту земельних ділянок придбали сільгоспвиробники у Бериславському (2), Високопільському (1) та Каховському (1) районах.

Лише за перший рік користування землею переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад майже 1,5 млн. гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди.
В цілому від початку року сільгоспвиробники придбали на Херсонщині права оренди на 54 земельні ділянки загальною площею близько 1,5 тис. га на суму майже 2 млн. грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости