За ремонт Потьомкінського скверу заплатять ще 6,5 млн. гривень

За ремонт Потьомкінського скверу заплатять ще 6,5 млн. гривень
28 декабря 2021 года.

Департамент міського господарства Херсонської міської ради уклав додатковий договір на проведення капітального ремонту і реставрація скверу «Потьомкінський» на суму трохи більше 6,5 млн. гривень.

Про це йдеться на Прозорро.

Насправді, реставрацію за документами називають «капітальним ремонтом з відновлення елементів благоустрою».

Роботи виконуватиме ТОВ «Д.І.С. БУД», яке у вересні минулого року виграло торги і проводить ремонтні роботи у сквері.

Додаткову угоду пояснили тим, що виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю.

Таким чином Колихаєв, який заздалегідь знав, що 14,5 млн. гривень, які заплатили компанії, на ремонт скверу не вистачить. Отже, таким чином він обманув депутатів та городян. Тож, ремонт скверу вже коштує 21 млн. гривень, і сума ця не остаточна.

Ще треба нагадати, що від першочергового проєкту "сільського парку", судячи з робіт у квері, відмовилися і роблять зовсім інші роботи, ніж передбачалося. Наприклад, замінили частину ліхтарів на чавунні. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости