За продаж алкоголю підліткам бізнесмени сплатять 88 тисяч гривень штрафу


20 июня 2018 года.

За такі порушення ревізори Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі застосували до суб'єктів господарювання 88,4 тис. грн. штрафних санкцій та анулювали 7 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Загалом же з початку року фіскали анулювали 305 ліцензій: на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями - 189, тютюновими виробами - 116. Також, за несплату чергового платежу призупинено дію 53 ліцензій.
Цьогоріч фіскали регіону встановили 22 факти порушення норм ст. 153 Закону України «Про регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» - продажу алкоголю та цигарок особам, які не досягли 18-ти років.

Варто зазначити, що з початком курортного сезону видача документів на право торгівлі підакцизними товарами значно пожвавилася, адже активізувалися бізнесмени, які мають торгові точки на узбережжі морів. Якщо у січні-травні видано 2594 ліцензії, то за два тижня червня - 787. Переважна більшість ліцензій - 1476 надає суб'єктам господарювання право реалізувати алкогольні напої, а решта 1118 - торгувати тютюновими виробами.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости