За позовом прокуратури суд повернув частину пляжу Скадовській міській раді


27 апреля 2017 года.

Суд зобов'язав ПП «Еліна» повернути Скадовській міській раді (Херсонська область) земельну ділянку площею 0,51 га.

Таке рішення прийняв Господарський суд Херсонської області, пишуть "Наші гроші".

В червні 2009 року Скадовська міськрада віддала фірмі «Еліна» 0,51 га центрального пляжу в оренду на 5 років. Фірма взяла на себе зобов'язання прибирати пляж, щорічно завозити новий пісок, облаштувати східці та фонтанчики з питною водою. Додатковими угодами строк оренди декілька разів продовжували.

В грудні 2015 року комісія виконкому Складовської міськради перевірила пляж і встановила, що договір не виконується належним чином: морські водорості вивозяться несвоєчасно, бетонний парапет потребує ремонту, завезена недостатня кількість піску. Крім того, влітку 2016 року міськрада Скадовська та місцева райдержадміністрація провели нараду з орендарями пляжів міста, на якій було домовлено про усунення в 10-денний термін порушень умов оренди.

В суді прокуратура стверджувала, що «Еліна» протягом 2014-2016 років договір користування пляжем не виконувало. Крім того, в листопаді один з центральних телеканалів показав незадовільний стан центрального пляжу Скадовська. Пізніше цей ролик було розміщено в Youtube, він, за думкою прокуратури, викликав широкий резонанс серед населення.

Суд з аргументами прокуратури погодився і прийняв рішення про розірвання договору оренди і повернення ділянки пляжу Скадовській міськраді.

ПП «Еліна» заснували Олександр Волков та Володимир Черкашенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости