За попереднім підрахунком голосів на довиборах по 184 округу Херсонщини перемагає Сергій Козир


1 ноября 2021 года.

За попереднім підрахунком голосів, проведеним штабом кандидата від партії «Слуга народу» Сергія Козиря, на довиборах по 184 округу перемагає Сергій Козир з результатом в 64 %.

Про це редакції Online НК повідомили у штабі кандидата від партії «Слуга народу».

Нагадаємо, 31 жовтня 2021 року о 20 годині закрилися виборчі дільниці та завершилося голосування на проміжних виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 184. За даними Центральної виборчої комісії, на 20:00 явка на окрузі склала 21,39 %.

«Ми плавно переходимо до підрахунку голосів. Округ неоднорідний, складний. Кількість кілометрів, які треба долати від дільниці до дільниці, дуже велика. Були нюанси, пов'язані з відсутністю скриньок, санітайзерів. Десь люди не мали скриньки для голосування на дому, але ці порушення мінімальні і не вплинули на результати волевиявлення громадян», - повідомив NK Online Володимир Малюга, довірена особа кандидата у народні депутати Сергія Козиря.

«На моє переконання у 184 окрузі вибори пройшли відповідно до норм чинного законодавства, прозоро і я вважаю, що підготовка до волевиявлення громадян була здійснена на належному рівні», - вважає Микола Хлівнюк, член ОВК №184 від Аграрної партії.

Детальніше про підсумки голосування у відео:

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости