За останню добу в травмопункт Херсона звернулося втричі більше людей ніж завжди

За останню добу в травмопункт Херсона звернулося втричі більше людей ніж завжди
9 февраля 2021 года.

Черги до рентген кабінетів і до лікарів. За останню добу в херсонській травмпункт звернулося в три рази більше людей, ніж завжди. Більшість із них з переломами, розказав Суспільному заступник медичного директора лікарні ім. А та О. Тропіних Євгеній Миронов.

З самого ранку у міському травмпункті черги травмованих. До такої кількості пацієнтів, говорить Євгеній Миронов, були готові.

Тому зараз працює образу дві бригади та підключили ще один рентген кабінет. Втім годинних очікувань на прийом і на знімок не вдалося уникнути.

"Трохи більше 100 людей звернулося травмованих за добу. З них 70 відсотків це були переломи різного ступеня. На щастя, ті , які потребують оперативного втручання лише 5 хворих. Це десь в 3 рази чи 2,5 більше ніж щоденно.

У звичайні дні десь 25 і 40 чоловік за добу до травмпункту до нас надходить", - розповів Євгеній Миронов.

Тетяна Карпо в очікуванні операції. Жінка вчора , 8 лютого, вдень поверталася з роботи і вже майже біля свого будинку впала.

"Підсковзнулася і впала. Одразу відчула біль. Намагалася піднятися, але не змогла. Допомогли люди, вони і викликали швидку. Ось тепер я тут у лікарні", - розповіла Тетяна.

За декілька днів пацієнці, каже лікар, зроблять операцію потім накладуть гіпс з яким пацієнтка буде 5 тижнів, ще декілька тижнів на розробку рухів і потім можна буде ходити.

"Зараз йде підготовка, обстеження, консультація терапевта, зараз використовуємо скелетне витягування", - розповів Євгеній Миронов.

Галина Миколюк додому їде з гіпсом. Розповідає: вчора ввечері пішла у магазин. Впала, піднялася і пішла додому. Згодом побачила, що нога почала розпухати, але вирішила до лікарні їхати вранці. А вранці вже не змогла ходити.

"Тільки впала одразу відчула біль. Додому прийшла зробили пов′язку. Знала б що впаду, то не пішла б", - розповіла Галина.

Про негоду, крижані тротуари та як добиралися додому херсонці почали ділитися у соцмережах.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости