За один день виявлено дев'ять порушень зі збитками на майже 185 тис. грн, - Херсонський рибоохоронний патруль


25 / 07 / 2019

За один день інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля було виявлено дев'ять порушень природоохоронного законодавства. Зокрема, складено сім протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП та оформлено два акти виявлення та вилучення майна, власників якого не встановлено.

«За вказаними фактами у порушників вилучено 252 кг водних біоресурсів та 149 од. незаконних знарядь лову, загальною довжиною 6 690 м. Сума збитків, завданих рибному господарству, склали 184 765 грн», - повідомили в Управлінні.

Так, 25 липня 2019 року в ході проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохороннний патруль» Херсонського рибоохоронного патруля в акваторії Дніпровсько-Бузького лиману, в районі с. Станіслав Білозерського району, яка входить до території НПП «Нижньодніпровський», було виявлено порушення правил промислового рибальства допущене користувачем. Так, патрульними був затриманий ланковий рибалка одного з ФОП, який здійснив незаконний вилов судака та товстолоба, не маючи дозвіл на їх добування на вказаній території. Вилов здійснювався з промислового човна за допомогою 126 одиниць ставних сіток без відповідного дозволу на їх застосування в межах природно - заповідного фонду. При затримані вилучено водні біоресурси, а саме: 188 екз. судака та 1 екз. товстолоба, загальною вагою 239 кг. Нанесені збитки, згідно розрахункової методики, становлять 182 997 грн. По факту незаконного вилову водних біоресурсів складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Всі матеріали відповідно до статті 221 КУпАП направлені до суду для прийняття відповідного рішення.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости