За один день рибоохоронний патруль Херсонщини виявив 13 правопорушень


3 июня 2020 года.

Другого червня 2020 року Херсонський рибоохоронний патруль виявив 13 порушень природоохоронного законодавства. За фактами грубого порушення правил рибальства складено 8 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП, один - за ч. 3 ст. 85 КУпАП, один - за ч. 1 ст. 88-1КУпАП та оформлено три акти виявлення та вилучення майна, власника якого встановити не вдалося.

На приклад, на акваторії Н.Рогачицької затоки Каховського водосховища Верхньорогачицького району Херсонської області рибпатрульними спільно з працівниками Каховського ВП ГУНП у Херсонській області викрито два факти правопорушення незаконного вилову водних біоресурсів. У першому випадку у місцевого мешканця при перевірці виявили та вилучили 7 екз. карася сріблястого загальною вагою 2 кг. У другому випадку у двох мешканців с. Ушкалка Верхньорогачицького району виявлено та вилучено мисинову сітку та один екз. сазана (молодь) загальною вагою 2 кг. Загальна сума нанесених збитків склала 425 грн.

Цього ж дня, під час проведення рибоохоронного рейду на березі р. Дніпро, поблизу Антонівського мосту Дніпровського району м. Херсон Херсонський рибоохоронний патруль викрив ще одне правопорушення. Громадянин проводив вилов раків методом ручного збору в період заборони на лов раків. При перевірці рибпатрульні виявили 39 екз. раків, які в живому та неушкодженому виді повернуті у природне середовище, чим попереджено збитків на суму 994,5 грн.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости