За незаконну торгівлю алкоголем херсонські бізнесмени сплатять півмільйона гривень

За незаконну торгівлю алкоголем херсонські бізнесмени сплатять півмільйона гривень
5 апреля 2019 года.

Спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі постійно проводять контрольно-перевірочні заходи суб'єктів господарювання, котрі торгують алкогольними напоями та тютюновими виробами. 

Останній такий рейд, результати якого вразили навіть перевіряючих, проводився у м. Нова Каховка. Там, на території автостанції, ревізори перевірили 4 бізнесменів і встановили нехтування ними вимог Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» - всі працювали з порушеннями. Одні продавали алкоголь без відповідної ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями, інші - зберігали алкоголь, не маркований марками акцизного податку встановленого зразка.
За встановлені порушення фіскали застосували до суб'єктів господарювання фінансові санкції на суму 210 тисяч гривень.

Загалом із початку року працівники фіскальної служби області перевірили 38 суб'єктів господарської діяльності, у яких встановили 43 порушення законодавства про обіг підакцизних товарів та застосували майже 504 тис. грн. фінансових санкцій.

Нагадаємо: суб'єкти господарювання мають право здійснювати торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями в межах міст становить 8000 грн. на кожний окремий РРО (КОРО), що знаходиться у місці торгівлі, для сільської місцевості - 500 гривень. На тютюнові вироби відповідно 2000 грн. та 250 гривень. Ці суми можна сплачувати як одразу, так і поквартально. Із реквізитами рахунків для зарахування плати за ліцензії можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у розділі «Бюджетні рахунки».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости