За незаконні оборудки голопристанські підприємці отримали 40800 гривень штрафу


30 июня 2020 года.

Зекономити на сплаті акцизного податку вирішили голопристанські бізнесмени, які здійснювали підприємницьку діяльність на узбережжі Чорного моря. Зокрема, власник одного продовольчого магазину реєстрував розрахункові операції з продажу цигарок і алкоголю за схемою: одне - направо, інше - наліво.

Під час продажу тютюнових виробів підприємець використовував РРО за власним бажанням. Фіскальні чеки покупцям не видавав. Коли ж відпочивальники купували алкогольні напої, то розраховувалися виключно платіжними картками. Ці кошти надходили на розрахунковий рахунок бізнес-партнера, який перебував на спрощеній системі оподаткування.

Незаконну оборудку встановили спеціалісти управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час фактичної виїзної перевірки.

У результаті за роздрібну торгівлю без використання РРО та без відповідних ліцензій підприємці отримали на двох 40,8 тис. гривень штрафних (фінансових) санкцій.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости