За неправдиве повідомлення про замінування аптеки херсонцю загрожує до 6 років позбавлення волі


5 мая 2016 года.

Херсонською місцевою прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт за обвинуваченням 56-річного мешканця Херсона, який, зателефонувавши на спецлінії «101» та «102», повідомив про нібито підготовку до вибуху аптеки, яка знаходиться в будівлі Херсонської обласної клінічної лікарні, внаслідок чого була проведена повна евакуація людей з аптеки та корпусу лікарні, чим зірвано і дестабілізовано нормальну діяльність зазначених закладів.

У результаті неправдивого повідомлення державі в особі оперативних служб було завдано матеріальних збитків, затрачених на їх виїзд та евакуацію людей. У зв'язку з цим місцевою прокуратурою до обвинуваченого також пред'явлено цивільний позов в інтересах держави, який разом із обвинувальним актом скеровано до суду.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками), санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости